Witte Kasdruif - Muscaat of Alexandria

Blauwe kasdruif - Frankenthaler

druivenstruik

Druivenstruik, Vitis vinifera Vanessa |Rode, pitloze druif

Witte Kasdruif - Muscaat of Alexandria

Witte Druif Vitis Muscaat of Alexandria (65cm)

Deze witte zeer sappige grote druif is heerlijk om wijn van te maken en natuurlijk als snack of om in gerechten te verwerken.

 

Standplaats: zonnig - halfschaduw

Smaak: zeer sappig 

Vruchtgrootte: groot

Bloeitijd: mei

Oogsttijd: september

Zelfbestuivend: ja

Snoeitijd: januari

€ 14,95
Beschikbaarheid: Op voorraad
SKU
8718564120707

Druivenstruiken kunnen op elke grondsoort worden geteeld maar verdragen geen natte grond. Ze kunnen beter tegen droogte dan tegen te veel water. Ze doen het ideaal in een kas of serre maar tegenwoordig voldoen de rassen ook aan ons klimaat.

Te veel druiventrossen aan een plant is nadelig want dan kan er rui (afvallen van de vruchten) en slechte kleuring optreden. Een volwassen druivelaar zou maar 20-25 trossen mogen dragen. Een goede uitdunnende druivensnoei in januari is daarom aan te raden. Bij de klassieke druivensnoei worden een groot aantal twijgen verwijderd (teruggesnoeid). Men behoudt ongeveer 25 stevige twijgen en deze worden dan op 3 of 4 knoppen ingesnoeid.

Meer informatie
SpecificatiesFruitplanten
MaandNovember, Oktober, September, Augustus, Juli, Juni, Mei, April, Maart
Buiten of binnenBinnenteelt, Buitenteelt, Binnen- en buitenteelt