Blauwe kasdruif - Frankenthaler

Hop - Humulus Westbrau

Tayberry, Taybes, grote heerlijke vruchten

Tayberry - kruising tussen braam, framboos en loganbes

Blauwe kasdruif - Frankenthaler

Blauwe druif Frankenthaler (60cm)

Dit is een ideale kasdruif. Deze blauwe druif is groter en sappiger dan de Boskoop Glorie, maar heeft daarbij ook meer zon nodig. 

Standplaats: zonnig - halfschaduw

Oogsttijd: september

Vruchtkleur: blauw

Smaak: zoet

Zelfbestuivend

€ 14,95
Beschikbaarheid: Op voorraad
SKU
8718564120660

Druivenstruiken kunnen op elke grondsoort worden geteeld maar verdragen geen natte grond. Ze kunnen beter tegen droogte dan tegen te veel water. Ze doen het ideaal in een kas of serre maar tegenwoordig voldoen de rassen ook aan ons klimaat.

Te veel druiventrossen aan een plant is nadelig want dan kan er rui (afvallen van de vruchten) en slechte kleuring optreden. Een volwassen druivelaar zou maar 20-25 trossen mogen dragen. Een goede uitdunnende druivensnoei in januari is daarom aan te raden. Bij de klassieke druivensnoei worden een groot aantal twijgen verwijderd (teruggesnoeid). Men behoudt ongeveer 25 stevige twijgen en deze worden dan op 3 of 4 knoppen ingesnoeid.

Meer informatie
SpecificatiesFruitplanten
MaandOktober, September, Augustus, Juli, Juni, Mei, April, Maart
Buiten of binnenBinnenteelt, Buitenteelt, Binnen- en buitenteelt
fruitsoortDruiven
Andere producten die mogelijk iets voor je zijn!